PONUKA BRÁN

PONUKA BRÁN

SEKCIOnÁLNE BRÁNY

Sekcionálne garážové brány sú najpoužívanejším typom garážových brán. Brány sú dostupné v rôznych tvaroch a povrchovom prevedení RAL alebo drevo dekore. Plášť panelov pozostáva z galvanicky pozinkovaného plechu hrúbkou 0,5 mm z každej strany. Jadro panelu vypĺňa polyuretánová pena s hrúbkou 40 mm, ktorá spĺňa maximálne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla. Sekčné garážové brány môžu byť vybavené motorom a príslušenstvom, ako sú integrované vstupné dvere, rôzne druhy okienok, držadlá, vetracie mriežky, kľučky atď. Tepelnú a zvukovú izoláciu zabezpečuje gumové tesnenie po celom obvode brány. Garážové brány sú testované a certifikované podľa európskej normy EN – 132421 – 1/ A1:2011.

ROLOVACIE BRÁNY

Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel, ktoré sú široké 56 alebo 96 mm v závislosti od výšky brány. Hlavná prednosť rolovacích brán spočíva v ich konštrukčnom riešení. Plášť brány sa navíja na valec, vďaka čomu priestor pod stropom haly ostáva voľný.

KRÍDLOVÉ BRÁNY

Krídlová garážová brána je výborná alternatíva v prípade, že v garáži nie je dostatok miesta pre inštaláciu sekcionálnej garážovej brány. Ich osadenie nevyžaduje žiaden priestor nad garážovým otvorom, ako je to u sekcionálnych alebo rolovacích garážových brán.

priemyselné sekcionálne BRÁNY

Priemyselné brány na zabezpečenie vstupov v halách, výrobných závodoch, logistických centrách a iných budovách so špeciálnymi požiadavkami obsluhy. Možnosť presvetlenia vnútorného priestoru, inštalácie integrovaných vstupných dverí a ďalšie doplnky. Sekciové brány sú zhotovené z dvojplášťových panelov z pozinkovanej a farbenej ocele. Zateplené panely sú vyplnené 40 mm polyuretánovou penou bez freónov vyznačujúcou sa vysokou hustotou, ktorá zabezpečuje výbornú tepelnú izoláciu a prispieva k pevnosti celej brány. Brány sú vyrábané v celej stupnici RAL.

Kancelária

Polyfunkčný dom Atrium
1. posch. dv. č. 7
Chrásteka 25
965 01 Žiar nad Hronom

Informácie

Bezplatné parkovanie pred novým kostolom. Osobné stretnutie si vopred potvrdíme e-mailom alebo telefonicky.

Kontakt

Tel: +421 905 367 606
E-mail: ponuky@oknaziar.sk
Otváracia doba: Po-Pia (podľa dohody)